Loading...

Yardım


Neden Biz?

Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü biz genç ve dinamik yapımız ile size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Transferlerinizi 7/24 web sitemizden güvenle alabilirsiniz.


Neden Binek Araç ile Transfer Yapmıyorsunuz?

Çünkü YASAL DEĞİL ve biz yasalara ve insanımıza değer veriyoruz. Sizlerden de ricamız daha ucuz olduğu için yasal olmayan ve belgesiz, sertifikasız hizmet veren yerlerle çalışmamnız.

03.06 2012 tarihinde resmi gazete yayınlanan 6321 sayılı kanunun 2 maddesinde yapılan değişiklik ile 2918 sayılı Kanunun ek 2 nci maddesine ekte göndermiş olduğumuz fıkralar eklenmiştir.

İlgili kanun maddesi, korsan taksicilik faaliyetlerini önlemek amacıyla çıkarılmış olsa da turizm sektöründe çoğunlukla tercih edilen binek araçlarla gerçekleştirilen tüm transfer hizmetlerini de yasaklamıştır.

Kanun maddesinde belirtilen bu faaliyeti sürdüren şirketler, 1.fıkrada belirtildiği üzere, altı aydan iki yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılmakta; işyeri ve işletmelerin sorumlularına birinci fıkrada gösterilen idari para cezası üç kat olarak, fiilin işlendiği tarihten itibaren bir yıl içinde tekerrürü halinde ise beş kat olarak uygulanmaktadır.

Söz konusu cezaların rakamsal olarak güncellenmesi durumunda, 75.000 TL ye kadar maddi para cezası ve aracın 2 ay trafikten men edilmesi gerekmektedir.

Bu bağlamda, kanunun şirketinizi bağlayan ve müşterilerinizi zor durumda bırakacak en çarpıcı noktası, bu kapsamındaki araçlardan taşımacılık hizmeti alanlara da (müşterileriniz) birinci fıkrada belirtilen cezanın üçte biri oranında idari para cezası uygulanacak olmasıdır.

Sonuç olarak; binek araçlarla gerçekleştirilmekte olan transferlerin bundan böyle ''Karayolu Taşıma Kanunu'' gereği ''D2 Yolcu Taşıma Belgesi'' olan minimum (8+1 kişilik) yolcu kapasiteli MİNİBUS türü araçlarla yapılması yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.En ucuz havalimanı transferini enucuztransfer.com ile nasıl bulurum?

enucuztransfer.com'un sorgulama sistemi ile gitmek istediğiniz bölgede seyahatiniz için en avantajlı transfer tekliflerini bulabilirsiniz.

Komisyon veya hizmet bedeli alıyor musunuz?

enucuztransfer.com ile yaptığınız bütün arama işlemleri ücretsizdir. enucuztransfer.com sadece onaylı acentaların (TÜRSAB) dönemsel fiyat tekliflerini size listeler. Fiyatlarımız her zaman güncel ve birden fazla acentadan aldığımız en uygun tekliflerdir.

enucuztransfer.com, onaylı acentalar ile çalışan ve bu firmalarla yaptığı işbirliği ile kullanıcılarından hiçbir komisyon almadan işlem gerçekleştiren bir kuruluştur.

Transfer ücretini nasıl ödeyebilirim?

enucuztransfer.com sitesi üzerinde hiçbir şekilde ödeme işlemi gerkçekleştirilmez. Rezervasyon formumuzda bilgilerinizi girdikten sonra, rezervasyonunuz sisteme düşer ve size bilgi e-postaları gelir. Daha sonra operasyon birimimiz sizinle en kısa sürede telefon yoluyla iletişime geçerler ve bilgilerinizi teyit ederler.

Bu e-postalar içerisinde gerekli yönelndirmeler olduğu gibi, gideceğiniz yer ve alınacağınız konum itibari ile sizden güvenlik ve sahte rezervasyonları önlemek için küçük bir miktar ön ödeme talep edebilirler.

Havalimanından alınıp otele gönderimlerde ön ödeme, tersi durumlarda örneğin Kemer'den alınıp havalimanına gelecek müşterilerimizden tam ödeme talep edebilmekteyiz.

Ön ödemeli transferlerde, kalan ücreti transferiniz sırasında kaptan arkadaşlara verebilirsiniz.